Davidoff The Game balzám po holení 100 ml

ebenové dřevo
Řada
The Game

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

• Kupuji už několik let, velmi mně vyhovuje.
  • , zakoupeno v Notino

• Produkt znám a k úplné spokojenosti užívám několi let.

Produkt mi dlouhodobě vyhovuje, ani nevím, jakou značku jsem užíval dříve. Obchod Notino mne překvapil, protože The Game balzám prodává o polovinu levněji než jiné parfumerie, kde nabízejí cenu srovnatelnou s cenou v zahraničí.

• , zakoupeno v Parfumeries.cz

Skupina vůně
ebenové dřevo
Řada
The Game

Dřevěno-aromatická vůně pro muže. Vůně byla uvedena na trh v roce 2012.

Složení

Hlava - gin, jalovcové bobule

Srdce - kosatec, dřevěné tóny

Základ - ebenové dřevo

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

• Kupuji už několik let, velmi mně vyhovuje.
  • , zakoupeno v Notino

• Produkt znám a k úplné spokojenosti užívám několi let.

• , zakoupeno v Parfumeries.cz

• ok