Payot Homme balzám po holení 75 ml

Řada
Payot Homme

• , zakoupeno v Krasa.cz

• koupila jsem příteli a dle reakcí velká spokojenost :) příjemně voní

s kosmetikou Payot jsem velice spokojená nejen já, ale i přítel, kterému jsem balzám zakoupila

Objem
75 ml
Typ pleti
pleť normální, pleť smíšená, pleť suchá
Typ
balzám po holení
Řada
Payot Homme

Balzám po holení bez alkoholu zklidňuje, zvláčňuje a zabraňuje zarudnutí pokožky po holení.

• , zakoupeno v Krasa.cz

• koupila jsem příteli a dle reakcí velká spokojenost :) příjemně voní